O serwisie re-rum.pl

O serwisie re-rum.plO serwisie re-rum.pl

Serwis re-rum.pl (domena rerum.pl była zajęta) powstał z myślą ułatwienia dostępu do informacji o Pasłęku – mieście, w którym mieszkam. Jest wiele stron, a nawet portali propagujących wiedzę o naszym mieście, o jego historii, czy też informujących o wszystkim co potrzebne a nawet nikomu niepotrzebne. Najwyraźniej Facebook nie wystarcza. Ta mnogość serwisów sprawiła, że zasadne wydaje się powstanie takiego serwisu, z którego można dotrzeć do wszystkich: do tych o których wiadomo, że są, ale też do tych, których na próżno szukać poprzez wyszukiwarkę Google.

Każdy może tutaj zamieścić (za darmo) swoje logo lub samą nazwę z linkiem do swojego serwisu. Wymaga to wysłania takiego oczekiwania poprzez skrzynkę KONTAKT.  Rzecz jasna serwisu traktującego o mieście Pasłęk. Dzięki temu, że z biegiem dni tych informacji będzie więcej i więcej to portal ten (taką mam nadzieję) stanie się tak samo przydatny dla mieszkańców Pasłęka jak i turystów. Stąd dodatkowe informacje o tym co ciekawego dzieje się w naszej okolicy i jak w tym naszym, małym świecie przetrwać, czyli gdzie można zjeść, przenocować i spędzić miło czas.

Dodatkową funkcjonalnością serwisu jest możliwość bezpłatnego umieszczania ogłoszeń. Ogłoszenia nie wymagają rejestracji konta ani też ich potwierdzania przez administratora.

Chętni do umieszczenia linków do swoich serwisów proszeni są o kontakt mailowy.

Dla osób pragnących otrzymać więcej informacji o mieście Pasłęk i jego okolicach zapraszam do serwisu paslek.re-rum.pl, który publikuje artykuły i prace „wgryzające” się w przenajróżniejsze aspekty życia miasta. Jest tam możliwość założenia konta i publikacja swoich artykułów.

Miłego korzystania z serwisu re-rum.pl

2017 re-rum.pl